darmowy crm
CENNIK POMOC BLOG KONTAKT     PANEL KLIENTA
 Obsługa telefoniczna w dniach 04-05.12.2017
Dodano: 2017-12-02. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniach 04-05.12.2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: news crm


Obsługa telefoniczna w dniu 15.11.2017
Dodano: 2017-11-14. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 15.11.2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: news crm


Obsługa telefoniczna w dniu 06.10.2017
Dodano: 2017-10-04. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 06.10.2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


Obsługa telefoniczna w dniu 25.08.2017
Dodano: 2017-08-23. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 25 sierpnia 2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


Obsługa telefoniczna w dniach 14-15.08.2017
Dodano: 2017-08-13. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniach od 14 do 15 sierpnia 2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


Ostrzeżenie - próba wyłudzania danych
Dodano: 2017-03-21. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

Docierają do nas informacje o próbie podszywania się pod Biuro Obsługi Klienta CRMCUBE.pl. Bardzo prosimy o zwracanie uwagi na to, skąd dany mail pochodzi oraz nieklikanie w linki zawarte w wiadomościach tego typu.

Informujemy także, że jako firma nigdy nie wysyłamy żadnych załączników czy faktur. Wszystkie faktury do pobrania są wyłącznie przez panel klienta po zalogowaniu się.


Tagi: crm alert


Nowy filtr eksportu danych
Dodano: 2017-03-02. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów rozszerzono sposób w jaki można eksportować dane klientów. Poza możliwością eksportu wszystkich klientów do pliku CSV, rozszerzono eksport o możliwość filtrowania według pracownika, który w połączeniu z dotychczasowym filtrowaniem wg województwa pozwala bardziej precyzyjnie zawęzić potrzebne dane.

Mamy nadzieję, że wprowadzona zmiana będzie dla Państwa przydatna. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.


Tagi: crm


Zmiana usługodawcy - informacje
Dodano: 2017-01-25. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

zgodnie z zapowiedzią w dniu 25.01.2017 świadczenie usługi dostępu do systemu CRMCUBE zostanie przeniesione z firmy LENET.pl Marcin Romanowicz na DevleCube Sp z o.o. Przeniesienie świadczenia usługi odbędzie się płynnie i nie wymaga od Państwa dodatkowej reakcji, jeśli z tą zmianą się Państwo zgadzają.

Zmianom natomiast uległy dane do przelewu. Aktualne dane do przelewu zostaną wyświetlone w momencie składania zamówienia, a także już teraz znajdują się na stronie internetowej tutaj.

Bardzo prosimy, by zwrócić uwagę na ten fakt w swojej księgowości, a w przypadku zleceń stałych dokonać aktualizacji.

Poprzedni numer rachunku bankowego będzie utrzymywany przez jakiś czas, na wypadek, gdyby omyłkowo wykonali Państwo przelew na stary numer rachunku bankowego. Taki przelew zostanie jednak zwrócony na Państwa konto, gdyż rachunek ten nie należy do spółki.

W związku ze zmianą usługodawcy, aktualizacji także uległ regulamin, dokładniej §2, pkt. 1a. Jeśli ze zmianą Państwo się nie zgadzają, mają Państwo prawo wypowiedzieć umowę zgodnie z regulaminem.

Przepraszamy za niedogodności. Życzymy wszystkiego dobrego!


Tagi: crm


Zmiana formy prawnej
Dodano: 2017-01-17. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w związku z dynamicznym rozwojem CRMCUBE.pl nasza firma wkrótce ulegnie przekształceniu w spółkę z o.o.
Świadczenie usług zostanie formalnie przeniesione na firmę DevleCube Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze. Planowana data przeniesienia ustalona została na 25 stycznia 2017.

W momencie przeniesienia zmianie ulegnie rachunek bankowy, o którym poinformujemy Państwa w osobnej wiadomości oraz w panelu. Usługi zostaną przeniesione w sposób płynny i w przypadku zgody nie jest wymagana dodatkowa reakcja z Państwa strony.

Dziękujemy, że są Państwo z nami. Życzymy wszystkiego dobrego!Tagi: crm


Zmiana regulaminu
Dodano: 2016-12-29. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym wprowadzono zmiany w regulaminie. Nowe zasady obowiązują od dziś Klientów zarejestrowanych po jego wprowadzeniu. Pozostali Klienci, którzy nie wypowiedzą umowy zmiany zaczną obowiązywać po 14 dniach od daty wprowadzenia zmian. Jeśli Państwo ze zmianami się nie zgadzają mają Państwo prawo wypowiedzieć umowę zgodnie z dotychczasowym regulaminem.


Tagi: crm regulamin


| 1 | | 2 | | 3 | | 4 | | 5 | | 6 |Co warto wiedzieć:


- Cennik
- Pomoc
- Regulamin

Inne istotne informacje:


- Jak usunąć konto?
- Bezpieczeństwo danych
- Polityka Prywatności

O DevleCube:


- O nas
- Dane do wpłat
- KontaktDarmowy CRM online © 2014-2018 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL