Dodano: 2018-05-16. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 17.05.2018 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm


Dodano: 2018-05-10. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 11.05.2018 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm


Dodano: 2018-05-04. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

Dziś wprowadzono nową funkcjonalność, która przy dodawaniu klienta umożliwia automatyczne wypełnianie pól formularza na podstawie numeru NIP. Dzięki temu dodawanie klientów będzie znacznie bardziej efektywne.

Mamy nadzieje, że nowa funkcja będzie dla Państwa przydatna. W razie pytań prosimy o kontakt.
Tagi: crm


Dodano: 2018-05-02. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

W ciągu najbliższych dni mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do usług ze względu na dostosowanie stosowanych środków w taki sposób, by były zgodne z RODO. Dołożymy starań by wdrażanie nowych rozwiązań nie było dla Państwa uciążliwie.

Jeśli przerwa w dostępie do usług będzie trwać dłużej niż 5 minut, prosimy o kontakt z nami.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm


Dodano: 2018-04-19. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt poinformować, że CRMCUBE w wersji 4 dostępny jest już w pełnej wersji. Testy beta zostały zakończone. Wszyscy uczestnicy testów mają już przypisany stały rabat w wysokości 20% na dowolny pakiet CRMCUBE v4. Zostali Państwo w tej chwili przełączeni na pakiet Standard, który ważny jest do 3 maja 2018 roku. W każdej chwili mogą zmienić Państwo pakiet na dowolny inny lub zrezygnować bez żadnych przeszkód.

Z związku z zakończeniem testów beta zaktualizowany został Regulamin usługi oraz Polityka Prywatności.

Wkrótce opublikowana zostanie lista nowych funkcjonalności, które zaplanowane są do dodania w najbliższych miesiącach.

Życzymy udanego korzystania z systemu i dziękujemy za zaufanie.
Tagi: crm


Dodano: 2018-04-03. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

z radością przedstawiamy Państwu nowe wydanie systemu CRMCUBE 4. Obecnie rozpoczęły się publiczne testy beta. Jeśli ktoś z Państwa chce ją przetestować wystarczy założyć nowe konto w systemie beta. Dla wszystkich testujących firm przewidujemy stały 20% rabat na przedłużanie usługi CRMCUBE v4.

Czwarta odsłona systemu CRMCUBE została stworzona od podstaw, dzięki czemu system jest dla nas bardzo elastyczny i umożliwia wprowadzanie wielu nowości, które nie są możliwe do wprowadzenia w obecne wersji systemu. Ze względu na to, że struktura systemu uległa całkowitej przebudowie niemożliwa jest w tej chwili automatyczna aktualizacja Państwa kont do nowej wersji systemu. Dlatego jeśli chcą ją Państwo przetestować wymagana jest ponowna rejestracja.

CRMCUBE 4 beta w stosunku do obecnej wersji ma wyraźnie mniej opcji, jednak są one bardziej dopracowane i umożliwiają nam dodawanie kolejnych nowości. Wszystko zależy od zapotrzebowania Państwa jako naszych Klientów.

Jedną z najistotniejszych oczekiwanych nowości jest możliwość przypisywania dostępu pracowników do plików wraz z możliwością przypisywania plików do klientów, czego nie oferuje obecna wersja systemu. Ponadto systemy uprawnień oraz eksportu danych zostały wyraźnie rozbudowane.

Testy beta potrwają do połowy kwietnia (około do 15-20 kwietnia 2018 roku.). Po tym czasie CRMCUBE 4 będzie podstawowym systemem oferowanym przez naszą firmę. Do końca roku 2018 zamierzamy "dogonić" pozostałą funkcjonalnością obecny system i z końcem roku 2018 rozpoczniemy stopniową migrację Państwa kont na nowym system i nowe pakiety. Do tego czasu nie muszą się Państwo przejmować migracją gdyż równolegle działać będą obie wersje systemu. Cena do końca roku także nie ulegnie zmianie.

Istotna uwaga: logowanie do Państwa obecnego panelu przebiega tak jak wcześniej. jednak na stronie głównej crmcube.pl przycisk do logowania opisany jest teraz jako "Stary panel". Prosimy o zwrócenie na to uwagi, zwłaszcza logującym się pracownikom.

Po zakończeniu testów beta skupimy się na początku na dodaniu kilku istotnych nowości, mianowicie:
- możliwości dodawania klientów na podstawie numeru NIP,
- filtrowanie i eksportu danych na podstawie przypisanej firmy (w przypadku jeśli posiadają Państwo np. kilka oddziałów)
- możliwości samodzielnego importowania danych z pliku CSV

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.Tagi: crm


Dodano: 2018-02-28. Autor: administrator

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 01.03.2018 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.Tagi: crm news


Dodano: 2018-02-07. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 09.02.2018 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.Tagi: news crm


Dodano: 2017-12-02. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniach 04-05.12.2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.Tagi: news crm


Dodano: 2017-11-14. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 15.11.2017 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.Tagi: news crm


| 1 | | 2 | | 3 | | 4 | | 5 | | 6 |
Darmowy CRM online © 2014-2018 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL