Dodano: 2020-08-05. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nowe logo systemu CRMCUBE wraz z dopasowaną do niego kolorystyką. Oprócz zmian typowo wizualnych wprowadzono także aktualizację szczegółów zaplanowanego kontaktu. Od teraz oprócz nazwy klienta prezentowane są telefon, telefon służbowy, e-mail, dane osoby kontaktowej oraz stanowisko. Dane te wyświetlane są pod warunkiem ich wypełnienia w karcie klienta.

Jeśli zmian nie widać prosimy o odświeżenie danych przeglądarki.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Państwu do gustu. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Tagi: crm news


Dodano: 2020-05-28. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu niewielkiej korekty do Regulaminu w części "Prawa i obowiązki Klienta". W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Tagi: crm news


Dodano: 2020-04-29. Autor: administrator
CRM - co to jest? Sam skrót pewnie nie mówi Ci zbyt wiele, więc rozwińmy go. CRM, inaczej mówiąc Customer Relationship Management to system do zarządzania relacjami z klientami. Jeśli prowadzisz firmę, doskonale wiesz, ile korzyści przynosi utrzymanie ich na jak najwyższym poziomie. CRM jest więc narzędziem, za pomocą którego zbudujesz trwałą relację z klientem, w znaczący sposób przyczyniając się do sukcesu Twojej firmy.

Wyobraź sobie: Twoja firma posiada już ugruntowaną pozycję na rynku, przez wiele lat istnienia stworzyliście bazę nabywców Twoich usług, która ciągle się powiększa. Pojawia się więc pytanie - jak zebrać w jednym miejscu wszystkie szczegóły współpracy? W jaki sposób stworzyć profil klienta, tak by każdy z pracowników, odpowiadających za jego sprawną obsługę miał w niego wgląd?

Oczywiście można skorzystać z wielu tabelek w Excelu, terminarza, telefonu i starego dobrego maila...

A można połączyć to wszystko w całość i zastąpić rozwiązaniem, które maksymalnie ułatwi dostęp do danych, pozwoli zbudować długofalową i owocną współpracę z klientem, zapobiegnie nieporozumieniom związanym z wymianą informacji przy użyciu tradycyjnych metod, a na dodatek można skorzystać z niego wszędzie, gdzie jest dostęp do Internetu.

Tu z pomocą przychodzi właśnie CRM.

KIedy i dlaczego warto korzystać z CRM?


Oprogramowanie CRM zdaje egzamin szczególnie w dwóch przypadkach - wspomaga bowiem głównie dział sprzedaży oraz dział marketingu.

System do zarządzania relacjami oszczędza Twój czas. Jest on w pewnym sensie podręcznym organizerem, w którym przechowujemy całą korespondencję z klientem, zapisujemy daty umówionych spotkań i rozmów telefonicznych, tworzymy listy kontaktów, czy dodajemy pliki. Wszystkie dane zostają przypisane do kont opiekunów klienta, w związku z tym unikamy sytuacji, gdy np. pracownicy wielokrotnie podejmują próbę kontaktu nie wiedząc, że miały one miejsce już wcześniej. Informacje zostają w przejrzysty sposób usystematyzowane. System CRM staje się więc również cennym narzędziem analitycznym, które pozwoli przyjrzeć się bliżej historii kontaktu z kontrahentem, oraz opracować skuteczną strategię dotyczącą dalszej współpracy. A zrozumienie oraz realizacja jego potrzeb z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Funkcjonalności CRM


Na rynku znajdziemy wiele systemów, które różnią się między sobą ilością oraz rodzajami funkcji. Ale żeby nie poprzestawać na teorii, chętnie przedstawimy Ci narzędzia, które oferuje nasza aplikacja w chmurze - CRMCUBE.

Należą do nich między innymi:
  • - dodawanie notatek dotyczących klientów
  • - tworzenie baz klientów oraz ich grup
  • - przydzielanie zadań i ich grupowanie
  • - kalendarz
  • - lista dokumentów oraz wbudowany edytor do ich tworzenia
  • - eksport bazy klientów do plików csv, xls, html
  • - wysyłanie plików na serwer
  • - baza produktów i usług
  • - obsługa przychodów oraz kosztów

A to dopiero początek! Rozpoczynając pracę nad tworzeniem naszego systemu CRM dla małych oraz średnich przedsiębiorstw zależało nam na tym, by był maksymalnie prosty w obsłudze oraz zawierał wszystkie niezbędne moduły. Aktualnie jesteśmy w trakcie rozbudowy systemu CRM, który stworzyliśmy w dużej mierze w oparciu o sugestie naszych Klientów.

Chcesz przekonać się, czy CRMCUBE jest skrojony na Twoją miarę? Załóż konto i skorzystaj z całkowicie bezpłatnego, 14-dniowego okresu próbnego.

Tagi: crm relacje klienci


Dodano: 2020-04-15. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

Wdrożono nową wersję systemu CRM w wersji 4.4.1. Oto lista najważniejszych zmian:

- Wprowadzono możliwość dodawania Kosztów oraz Przychodów. Moduł w wersji testowej (beta);
- W szczegółach kontaktu notatki są teraz obok, z prawej strony;
- Na Pulpicie pojawiają się teraz Zaplanowane Kontakty;
- Uporządkowano uprawnienia;
- Inne drobne poprawki;

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Państwu do gustu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Tagi: crm news


Dodano: 2020-03-02. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

Wdrożono nową wersję systemu CRM w wersji 4.4.0. Oto lista najważniejszych zmian:

- Wprowadzono możliwość dodawania Produktów i Usług. Funkcjonalność ta będzie ścisłe powiązana z modułem wystawiania faktur, który jest w trakcie tworzenia. Moduł w wersji testowej (beta);
- Lista zaplanowanych kontaktów zawiera informacje o ostatniej notatce;
- W szczegółach kontaktu także można dodawać notatki, nie trzeba specjalnie wracać na kartę danego klienta;
- Usprawniono wyszukiwarkę;
- Usprawniono uprawienia - od teraz Pracownik, który nie miał przypisanych uprawnień np. do modułu Klienci, nadal będzie widział ten moduł np. w celu podglądu swoich klientów;
- Poprawiono ergonomię panelu w szczególności na urządzeniach mobilnych;
- Inne drobne poprawki;

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przypadną Państwu do gustu. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Tagi: crm news


Dodano: 2019-10-23. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że dnia 25 października 2019 roku biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod nasz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


Dodano: 2019-09-27. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniach od 30 września do 2 października 2019 roku biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod nasz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


Dodano: 2019-09-02. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować o zmianie godzin pracy Biura Obsługi Klienta. Obsługa czynna jest w dni robocze od 10:00 - 15:00. W związku z tym aktualizacji uległ regulamin.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tagi: crm news regulamin


Dodano: 2019-08-30. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym mogą wystąpić problemy z połączeniem telefonicznym z naszą centralką. W razie problemów prosimy o kontakt bezpośrednio pod adres e-mail:

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


Dodano: 2019-08-08. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniach od 12 do 21 sierpnia 2019 roku biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod nasz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm news


| 1 | | 2 | | 3 | | 4 | | 5 | | 6 | | 7 | | 8 | | 9 | | 10 |
Darmowy CRM online © 2014-2021 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL