Dodano: 2018-11-08. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

w dniach 8 i 9 listopada Biuro Obsługi Telefonicznej jest czynne do godz. 14:00. Zawsze można natomiast kontaktować się z nami bezpośrednio pod adres e-mail

Za utrudnienia przepraszamy.

Tagi: crm news


Dodano: 2018-10-11. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniu 12.10.2018 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Tagi: crm news


Dodano: 2018-09-23. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym wprowadzamy powiadomienia e-mailowe w formie testowej. By przetestować działanie powiadomień wystarczy przy dodawaniu zadania lub planowaniu kontaktu zaznaczyć opcję "Przypomnij e-mailem". E-mail zostanie wysłany wg ustalonych dat. E-maile rozsyłane są w odstępie co 5 minut między godzinami: 7:00 a 22:00 czasu polskiego. Jeśli jakieś powiadomienie zostanie oznaczone wcześniej jako przeczytane w panelu systemu CRM, e-mail nie zostanie wysłany.

Ponadto wprowadzono następujące usprawnienia:
- w liście zaplanowanych kontaktów oraz w samym zaplanowanym kontakcie dodano informację o numerze telefonu. Dodawana jest ona także do danych eksportowanych z tego modułu
- planowanie kontaktu oraz dodawanie zadania nie wymaga teraz podawania godzin oraz minut. W przypadku nie podania godzin i minut system automatycznie ustawia czas na 00:00 lub 00:01.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany będą korzystne. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
Tagi: crm news powiadomienia


Dodano: 2018-09-17. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym uporządkowano sekcję Pracownicy. Od teraz lista uprawnień dostępna jest w Liście Pracowników, a nie Liście Użytkowników jak to było wcześniej. Dzięki temu mogą Państwo nadawać rożne poziomy uprawnień w zależności od potrzeb.

Każdy pracownik może mieć z góry zdefiniowany poziom uprawnień. W momencie nadania pracownikowi konta użytkownika od razu będzie mógł się zalogować bez konieczności osobnego nadawania uprawnień po stworzeniu konta.

Mamy nadzieję, że wprowadzona zmiana będzie wygodna. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
Tagi: crm news


Dodano: 2018-09-13. Autor: administrator
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy o nowych funkcjonalnościach systemu CRMCUBE. Oto one:

  • -Importowanie bazy klientów z pliku CSV;
  • -Możliwość usuwania notatek;

Razem z nowymi funkcjami rozszerzono uprawnienia, które są z nimi powiązane. Poprawiono także wyświetlanie logów użytkowników.

W kolejnej najbliższej aktualizacji przewidujemy wprowadzenie powiadomień e-mailowych.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tagi: crm news


Dodano: 2018-08-21. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

chcielibyśmy poinformować, że w dniach od 23 do 29 sierpnia 2018 biuro obsługi telefonicznej będzie nieczynne. Pytania w tym okresie prosimy kierować bezpośrednio pod naz adres e-mail

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Tagi: crm


Dodano: 2018-08-16. Autor: administrator
Systemów CRM na polskim rynku nie brakuje, nie brakuje także takich, które oferują opcję darmową (w tym także CRMCUBE). Czy warto jednak z takich pakietów korzystać?

Darmowy CRM, dla kogo?

Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma dana firma. Darmowe pakiety najczęściej sprawdzają się przy jednoosobowych działalnościach gospodarczych gdzie właściciel nie zatrudnienia nikogo, a więc nie musi delegować zadań i ich kontrolować. W przypadku CRMCUBE można na ten moment dodać do 100 klientów i często jest to liczba wystarczająca dla takich firm. Gdy jednak liczba ta przestaje wystarczać można skorzystać z dwóch rozwiązań:

- usunąć klientów, którzy przestali mieć wartość dla firmy
- podnieść pakiet, czyli innymi słowy przejść na opcję płatną

Czy warto zaczynać od darmowego pakietu?

Jeśli prowadzisz małą firmę, to jak najbardziej tak. W przypadku CRMCUBE nie ma żadnego problemu by podnieść pakiet do wyższego, gdy zajdzie taka potrzeba. Do tego czasu można śmiało korzystać z opcji bezpłatnej i nadal czerpać korzyści z pełnego pakietu wsparcia dla klienta. CRMCUBE nie dzieli klientów na gorszych czy lepszych. Nawet w darmowym pakiecie zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

Najczęściej jednak firmy wybierają Pakiet Standard, gdyż zapewnia naszym zdaniem najlepszy stosunek ceny do możliwości. Oczywiście jesteśmy otwarci także na niestandardowe pakiety w tym opcje bez narzuconych limitów ilościowych.

Jak założyć darmowe konto CRMCUBE?

Domyślnie każde nowe konto zapewnia przez 14 dni dostęp do pakietu Standard. Po tym okresie można bez problemu przełączyć konto na wersję darmową i cieszyć się możliwościami, które ten pakiet oferuje.

Pytania?

W razie pytań jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie jak i e-mailowo. Zapraszamy do Kontaktu.

Tagi: crm darmowy firmy


Dodano: 2018-08-12. Autor: administrator
Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że numer telefonu Biura Obsługi Telefonicznej uległ zmianie. Aktualnie jest to: +48 570 439 459. Opłata zgodna z taryfą Państwa operatora.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.
Tagi: crm


Dodano: 2018-08-06. Autor: administrator
Szanowi Państwo,

z przyjemnością informujemy, że zwiększono maksymalną liczbę możliwych do dodania klientów w pakiecie Elite. Od teraz w pakiecie Elite można dodać do 25 000 klientów (wcześniej było to 10 000). Cena pozostaje bez zmian.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tagi: crm


Dodano: 2018-07-22. Autor: administrator
Szanowi Państwo,

W dniu dzisiejszym wprowadzono następujące zmiany w systemie CRMCUBE:

- funkcja wprowadzania firmy poprzez NIP obsługuje także stare wpisy z bazy GUS, które nie posiadają np. danych teleadresowych
- wprowadzono korekty interfejsu. Od teraz informacja stała dotyczącą ważności pakietu znajduje się w Ustawieniach (ikona koła zębatego) zamiast na belce górnej. Natomiast informacja o zalogowanym użytkowniku znajduje się u dołu aplikacji po prawej.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Tagi: crm


| 1 | | 2 | | 3 | | 4 | | 5 | | 6 | | 7 | | 8 |
Darmowy CRM online © 2014-2018 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL