Dodano: 2015-10-26. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

dla Państwa wygody, a także i bezpieczeństwa wystawione faktury od dnia dzisiejszego będą dostępne także w Panelu Klienta po zalogowaniu się. Dzięki temu będą mogli Państwo pobrać fakturę w dogodnym momencie. By pobrać fakturę należy wykonać następujące kroki:
- zalogować się do systemu
- kliknąć Ustawienia
- kliknąć Faktury za CRMCUBE

Również subużytkownicy mogą pobierać faktury za CRMCUBE w tym samym miejscu. W tym celu należy w Uprawnieniach przydzielić subużytkownikowi dostęp do Listy kosztów.

W związku z wprowadzoną zmianą musieliśmy zmienić jeden punkt regulaminu, który odpowiadał za kwestie wystawiania faktur VAT. Nowy regulamin obowiązuje od dziś Klientów zarejestrowanych po jego wprowadzeniu. Dla pozostałych Klientów zmiany zaczną obowiązywać po 14 dniach od daty wprowadzenia zmian.

Jeśli Państwo ze zmianami się nie zgadzają mają Państwo prawo wypowiedzieć umowę zgodnie z regulaminem na zasadach określonych w punkcie III.3.


Tagi: news crm faktury


Dodano: 2015-06-21. Autor: administrator

Szanowni Państwo,

jeśli zarządzają Państwo więcej niż jedną firmą, można za pomocą naszego systemu CRM wystawiać faktury podając jako wystawcę faktury dane tej dodatkowej działalności. Wystarczy dodać swoją kolejną firmę w Ustawieniach jako nowy Interes. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Tagi: crm faktury


Dodano: 2014-05-30. Autor: administrator

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że można już dodawać własne loga do wystawianych faktur w CRM. By dodać własne logo należy zalogować się do systemu, następnie przejść do zakładki Ustawienia systemu oraz odszukać opcję Dodaj, zmień lub usuń logo na fakturze.

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Tagi: news faktury


Dodano: 2014-04-17. Autor: administrator

Szanowni Państwo,

By uprościć Państwu wystawianie rachunków lub faktur zwolnionych z VAT, w Ustawieniach Systemu po zalogowaniu się dostępne są dwie nowe opcje:

- możliwość zaznaczenia "Podmiot prowadzi sprzedaż zwolnioną z podatku VAT"
- pole do uwag do faktur i podstawa prawna

Zaznaczenie pierwszej opcji automatycznie przestawi sekcje generowania faktur/rachunków na wersję właściwą dla faktur zwolnionych z VAT. Natomiast wypełnienie pola uwag do faktur będzie automatycznie dodawać wpisaną treść do generowanych faktur PDF.

Tagi: faktury rachunki zwolnienie


| 1 |
Darmowy CRM online © 2014-2019 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL