Dodano: 2015-06-01. Autor: administrator

Zgodnie z zapowiedziami od dziś dostępna jest nowa oferta. Dostępne są tylko 2 pakiety: Starter oraz Cube, opisane w Cenniku. Od teraz każdy klient w monecie przedłużania usługi będzie mógł ustalić górny limit rekordów jakie chce utrzymywać w bazie. Np. Jeśli wybiorą Państwo limit 1000 rekordów, wtedy zapłacą Państwo tylko 10 zł netto/mc.

Nowa oferta dostępna jest dla wszystkich klientów. Klienci, którzy mają aktywne poprzednie pakiety, przejdą na nową ofertę wraz z zakończeniem poprzedniego okresu abonamentowego.

Tagi: oferta pakiety crm


Dodano: 2015-05-27. Autor: administrator

Już teraz mogą Państwo podejrzeć ilość przetrzymywanych rekordów w bazie w górnej części systemu CRMCUBE. Rekordy liczone są od każdej dodanej informacji z wyjątkiem notatek do zadań, które nie zwiększają licznika.

Od 1 czerwca dostępne będą następujące pakiety:
Pakiet Starter – limit 100 rekordów plus ograniczenia
Pakiet Cube – 1gr netto za rekord, limit wyznaczony przez klienta. Pakiet można wykupić z minimalnym limitem od 1000 rekordów.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Tagi: news crm pakiety


Dodano: 2015-05-20. Autor: administrator

Szanowni Państwo,

od 1 czerwca zmianie ulegną pakiety w naszej ofercie, które będą prostsze i przystępniejsze. Rozliczenie będzie za rekord w bazie w wysokości 1 gr netto za każdy z rekordów.

Dostępne będą 2 pakiety:
Pakiet Starter – bezpłatny – z ograniczeniami i limitem 100 rekordów
Pakiet Cube – z ustalonym przez Państwa limitem w cenie 1gr za rekord.

Co to jest rekord? Jest to każdy wpis do bazy. Czyli dodanie klienta, dodanie zadania, dodanie kontaktu i inne dane są osobnym rekordem.

Przykład.

Klient A przechowuje w CRMCube 4000 klientów, 500 zadań oraz 100 pracowników. Klient A razem wykorzystuje 4600 rekordów. W celu uniknięcia sytuacji, w której zabraknie wolnych rekordów klient wykupił nieco większy pakiet na 5000 rekordów. Zapłaci miesięcznie 50 zł netto (5000 x 0,01 zł), czyli dokładnie tyle, ile sam ustalił.

Nasi aktualni klienci będą korzystać z CRMCube na dotychczasowych zasadach do końca okresu rozliczeniowego, z możliwością przejścia na nowe zasady wcześniej. Użytkownicy pakietu Starter zostaną przeniesieni na nowy pakiet z dniem 1 czerwca 2015.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Tagi: news pakiety


Dodano: 2014-11-06. Autor: administrator

Szanowni Klienci.

w związku z pracami modernizacyjnymi mogą wystąpić dziś chwilowe problemy z dostępem do aplikacji CRM. Prace te mają na celu poprawę wydajności oraz bezpieczeństwa na naszych serwerach. W związku z poprawą jakości świadczonej usługi zmianie ulegną także parametry świadczonej usługi oraz ceny. Nowe pakiety zostaną opublikowane jeszcze dziś.

Jednocześnie informujemy, że Klienci pakietów BIZNES, PRO oraz ELITE, którzy są już zarejestrowani, nadal mogą korzystać ze starej ceny oraz parametrów pakietu aż do następnej faktury. Mogą także przejść oni na nowe warunki oraz parametry jakościowy usługi na życzenie.

Zmiany dotyczyć będą pakietów BIZNES, PRO oraz ELITE.

Bezpłatny pakiet STARTER pozostaje bez zmian.

Tagi: cennik pakiety zmiany


| 1 |
Darmowy CRM online © 2014-2019 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL