Dodano: 2015-10-29. Autor: administrator


Szanowni Państwo,

od poniedziałku zmianie uległ nasz rachunek bankowy. Aktualne dane do przelewów prezentują się następująco:
LENET.pl Marcin Romanowicz
ul. Wodna 12
65-335 Zielona Góra
Alior Bank 09 2490 0005 0000 4530 4312 6896


Poprzedni numer rachunku bankowego jest jeszcze aktywny, ale niedługo zostanie wyłączony, dlatego bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na nr konta przy wykonywaniu przyszłych przelewów. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.

Tagi: crm konto zmiana


Dodano: 2015-01-26. Autor: administrator

Dziś w życie wszedł nowy regulamin. Dokonano w nim kilka niewielkich zmian. Nowy regulamin obowiązuje od dziś Klientów zarejestrowanych po jego wprowadzeniu. Dla pozostałych Klientów zmiany zaczną obowiązywać po 14 dniach od daty wprowadzenia zmian.

Jeśli Państwo ze zmianami się nie zgadzają mają Państwo prawo wypowiedzieć umowę zgodnie z regulaminem na zasadach określonych w punkcie III.3.

Tagi: crm regulamin zmiana


Dodano: 2015-01-11. Autor: administrator

Szanowni Państwo,

Otrzymaliśmy wiele sygnałów dotyczących możliwości planowania kontaktu na konkretną godzinę.
Zgodnie z Państwa oczekiwaniami wprowadziliśmy taką możliwość.

Ponieważ wcześniej nie było takiej opcji, system CRM dla zaplanowanych już przez Państwa kontaktów wpisał automatycznie godzinę 0:00. Godzinę tę można łatwo zmodyfikować, wystarczy kliknąć na dany zaplanowany kontakt i zmienić godzinę na odpowiednią.

Dziękujemy za wszystkie sugestie. Będziemy starali się dalej dostosowywać aplikację dla Państwa potrzeb.

Tagi: crm zmiana planowanie kontaktu


Dodano: 2014-08-02. Autor: administrator

Dziś w życie wszedł nowy regulamin. Dokonano w nim kilka zmian. Nowy regulamin obowiązuje od dziś Klientów zarejestrowanych po jego wprowadzeniu. Dla pozostałych Klientów zmiany zaczną obowiązywać po 14 dniach od daty wprowadzenia zmian.

Jeśli Państwo ze zmianami się nie zgadzają mają Państwo prawo wypowiedzieć umowę zgodnie z regulaminem na zasadach określonych w punkcie III.5.

Tagi: regulamin zmiana


Dodano: 2014-07-05. Autor: administrator

W dniu dzisiejszym regulamin uległ kosmetycznym zmianom. Dawne punkty VI 7 i VI 8 uległy połączeniu dzięki czemu sam regulamin jest teraz nieco krótszy. Treść zasadnicza nie ulega zmianom.

Nowa treść regulaminu dla obecnych klientów będzie obowiązująca po 14 dniach od daty wprowadzenia zmiany. Jeśli Państwo ze zmianami się nie zgadzają mają Państwo prawo wypowedzieć umowę zgodnie z regulaminem.

Tagi: news regulamin zmiana


| 1 |
Darmowy CRM online © 2014-2021 DevleCube Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zabronione.

Certyfikat SSL